Author: l***5
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: True to length: Added low-lights trimmed a bit to shape it turned out fine bought for client but was too large for her head.
Màu sắc: S1/Gray
Price: 444.000₫
| Material | Human Hair |
| Hair Color | Highlight & Piano |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | S1/Gray |
| Type | Pixie Wigs |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 200 |
| Gender | Women |
| Wigs Design | Pixie Cut Wigs |
| Human Hair Origin | Brazilian Hair |
| Curl | Straight Hair |
| Density | Natural |
| Human Hair Content | 100% |
| Material Details | Human Hair |
| Trọng lượng tịnh | 90 g |
| Chiều dài | 10.16 cm |
| Đầu | 55.88 cm |
| SKU | sb260330145511891880689 |
Brand Name: 9AM Hair
Brand Page: https://m.shein.com.vn/Brands/9AM-Hair-sc-014484431.html
Quality: 6035965 người đã nói rằng chất lượng rất tốt!
Author: l***5
Date:
Review: True to length: Added low-lights trimmed a bit to shape it turned out fine bought for client but was too large for her head.
Màu sắc: S1/Gray
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm